• Relaks w spa

    Relaks
    w spa

Salon SPA - masaże


Klasyczny, orientalny, leczniczy, relaksujący. Masaż ma liczne oblicza. W salonie Magia Dotyku Day SPA skorzystasz z doskonałej terapii manualnej odpowiadającej różnym potrzebom Twojego ciała. Zapraszamy na pełne relaksu i odprężenia chwile pielęgnacji ciała. Żadne urządzenie nie zastąpi kojącego dotyku terapeuty.

Magia Dotyku Day SPA w to wyjątkowe miejsce, w którym każdy ma szansę poczuć się pięknie i wypocząć w atmosferze totalnego odprężenia. Dzięki klasycznemu masażowi Twoje ciało stanie się zrelaksowane. Ukoisz stres, pozbędziesz się napięcia, dopieścisz swoją skórę terapeutycznymi olejkami. Ta forma pielęgnacji ciała przynosi ukojenie po tygodniu pełnym zmagań, pozwala zregenerować mięśnie i dodaje sił witalnych. Zapraszamy do naszej strefy odnowy biologicznej w Warszawie, gdzie znajdziecie różnorodne zabiegi dla ciała i ducha, również w formie atrakcyjnych pakietów dla dwojga. W strefie męskiej czeka oferta dedykowana dla panów. Redukcja oznak stresu i ukojenie dla spiętych mięśni pozwolą skuteczniej stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Wizytę w Magia Dotyku Day SPA polecamy również wszystkim mamom, które na co dzień nie znajdują wystarczającej ilości czasu dla siebie. Nasz salon SPA to kompleksowe usługi dla zdrowia i urody. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, odpowiadając na jego potrzeby w najpełniejszym zakresie.

MASAŻ


Korzenie masażu klasycznego sięgają starożytności, kiedy był stosowany jako masaż naturalny, intuicyjny, instynktowny, w postaci pocierania i namaszczania ciała olejkami, a z czasem został potwierdzony na podstawie doświadczeń i badań. Istnieją dowody, że masaż był stosowany przez Chińczyków już 3000 lat p.n.e.

Masaż to zabieg dający ciału wedle potrzeb ukojenie bądź siłę witalną. Masażu ręcznego nie da się zastąpić nawet najbardziej wymyślnymi urządzeniami.

W naszej ofercie znajdziecie min:  masaże relaksacyjne, lecznicze kręgosłupa, masaż DUO - czyli pokusa relaksu dla dwojga, masaż gorącą świecą Mabelle, masaże orientaln

Masaż w naszym salonie Magia Dotyku w Raszynie
Medycyna estetyczna Raszyn

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE


Magia Dotyku Day Spa to miejsce w którym pracujemy na wyselekcjonowanych markach kosmetycznych, tak aby zapewnić Naszym klientom najwyższą jakość. Spośród firm działających na rynku kosmetyki profesjonalnej na świecie wybraliśmy marki : Guinot, Skeyndor, Lipogen, Arosha i Filorga. Nie był to wybór przypadkowy. Każdy zabieg sprawdzamy na własnej skórze doskonale wiemy jakiego efektu dla naszych klientów oczekujemy. Kreujemy piękno dzięki :

PAKIET DAY SPA


Każdy z nas ma w sobie potencjał piękna. Niektórzy nim promienieją i wtedy naszym zadaniem jest pielęgnacja tego blasku. Innym pomagamy to piękno wydobyć.

Pakiet day spa w Magi Dotyku
Zabiegi dla mężczyzn w Magi Dotyku w Raszynie

STREFA MĘSKA


Każdy z nas ma w sobie potencjał piękna. Niektórzy nim promienieją i wtedy naszym zadaniem jest pielęgnacja tego blasku. Innym pomagamy to piękno wydobyć.

DLA MAMY


Każdy z nas ma w sobie potencjał piękna. Niektórzy nim promienieją i wtedy naszym zadaniem jest pielęgnacja tego blasku. Innym pomagamy to piękno wydobyć.

Zabiegi pielęgnacyjne dla mam