ZABIEGI PIELĘGNACYJNE


Każdy z nas ma w sobie potencjał piękna. Niektórzy nim promienieją i wtedy naszym zadaniem jest pielęgnacja tego blasku. Innym pomagamy to piękno wydobyć.

Magia Dotyku Day Spa to miejsce w którym pracujemy na wyselekcjonowanych markach kosmetycznych, tak aby zapewnić Naszym klientom najwyższą jakość. Spośród firm działających na rynku kosmetyki profesjonalnej na świecie wybraliśmy marki : Guinot, Skeyndor, Lipogen, Arosha i Filorga. Nie był to wybór przypadkowy. Każdy zabieg sprawdzamy na własnej skórze doskonale wiemy jakiego efektu dla naszych klientów oczekujemy. Kreujemy piękno dzięki :

Guinot

"Dzięki dążeniu do doskonałości, nieustannie wspieranemu najnowszymi osiągnięciami naukowymi,  produkty Guinot znajdują się w samej czołówce profesjonalnych kosmetyków, tworzonych po to, aby zadowolić tych spośród Państwa, którzy podobnie jak my, z ufnością powierzają swoją urodę tylko najlepszym fachowcom".

Jean Daniel Mondin - prezydent Guinot

Francuska marka Guinot ma bezsprzecznie potwierdzoną pozycję lidera na rynku kosmetyki profesjonalnej, a swoją wiodącą rolę zawdzięcza ponad pięćdziesięcioletniemu doświadczeniu w zakresie pielęgnacji urody. We Francji i w Europie, Guinot zadebiutowało w 1956 r. wprowadzeniem zabiegu pielęgnującego twarz- Hydradermie w którym wykorzystano metodę elektroterapii. Delikatne mikroprądy pomagają szybko przenosić skoncentrowane aktywne składniki głęboko w skórę dzięki procesowi jonizacji, zapewniając kompleksową pielęgnację.

Hydradermie to jeden ze sztandarowych zabiegów Guinot. Klienci widzą spektakularne efekty pielęgnacyjne natychmiast po zabiegu. Rocznie na świecie wykonuje się około 3 milionów zabiegów Hydradermie.

Wielkim wydarzeniem marki jest przeobrażenie programu Hydradermie w Hydradermie „Podwójna Jonizacja” – program potęgujący dotychczasowe efekty zabiegu.

Program pielęgnacyjny Hydradermie Guinot to ekskluzywna i spersonalizowana metoda pielęgnacji każdego typu cery. Program ten najbardziej wyróżnia salony współpracujące z Guinot na rynku kosmetycznym. Spektakularna efektywność i gwarancja skuteczności

Zabieg Hydradermie “Podwójna Jonizacja” jest poprzedzony konsultacją, która umożliwia kosmetyczce wybór odpowiedniego żelowego serum, zależnie od oczekiwanych efektów, na którym będzie wykonany zabieg. 

Dla każdego celu pielęgnacyjnego przeznaczone jest odpowiednie serum: odżywienie, nawilżenie, zwalczanie zmarszczek, oczyszczenie, uspokojenie-złagodzenie, rozjaśnienie, intensywne odmłodzenie Age Logic… Są również przeznaczone dla specjalnych obszarów: serum przeciwzmarszczkowe pod oczy oraz serum ujędrniające na szyję i biust.

Obecnie w ramach programu Hydradermie, można wykonać kilkanaście zabiegów pielęgnacyjnych. Aby zapewnić prawidłowe przeprowadzenie zabiegu Hydradermie “Podwójna Jonizacja” nasi kosmetolodzy zostali  przeszkoleni ściśle według standardów marki. Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu?

Skóra jest głęboko oczyszczona, pory ściągnięte
Twarz pięknie promienieje i jest rozjaśniona
Skóra jest nawilżona, miękka i pełna komfortu
Skóra wygląda młodzieńczo


 

Skeyndor

Skeyndor jest  pionierem w opracowywaniu nowoczesnych technologii oraz rozwiązań kosmetologii estetycznej. Koncepcja “SKEYNDOR the Scientific Skincare” jest rezultatem zaawansowanych badań naukowych, a powstające na tej bazie linie kosmetyczne dają gwarancję najwyższej efektywności zabiegowej.

 

Eternal to profesjonalna kuracja na bazie komórek macierzystych pochodzenia roślinnego. Dzięki dostarczeniu do komórek macierzystych skóry - substancji aktywnych procesy starzenia zostają zahamowane. Skeyndor Eternal to innowacyjna linia kosmetyków oparta o najnowsze badania w dziedzinie inżynierii genetycznej oraz pierwsza linia zabiegowa, utrzymująca się pomimo upływu czasu. Zabieg idealny dla skór odwodnionych, pozbawionych napięcia. Zawarte w preparatach substancje aktywne wzmacniją włókna kolagenowe, rozjaśniają drobne przebarwienia. Efekt liftingu.

 

Power C+ to skuteczny koktajl przeciwdziałający suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry. Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.
Linia kosmetyków POWER C+ to:
• większa koncentracja witaminy C w czystej postaci, aż do 15 %,
• nowa generacja witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym, fibroblasty do 700% większe,
• działanie witaminy C wzbogacone o wyciąg HG z Owocu Granatu – dodatkowy efekt zwiększony o 6%,
• potrójna moc działania, dzięki połączeniu kwasów: askorbinowego, elagowego i fitowego.

 

Terapia Power Hyaluronic reguluje naturalną hydrodynamikę skóry, przywracając jej optymalne nawilżenie, co gwarantuje proces jej odnowy i wygładzenie jej powierzchni. Nowoczesna terapia Power Hyaluronic została stworzona, w oparciu o składniki o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Czego rezultatem jest idealnie nawilżona i wygładzona skóra.

Kwas hialuronowy (HA) to naturalny składnik organizmu, którego głównym zadaniem jest wychwycenie i zatrzymanie wody w skórze. Ta cząsteczka jest uważana za naturalną „gąbkę”, ponieważ jest w stanie zatrzymać 1000 razy więcej wody niż wynosi jej własny ciężar. Czynniki zewnętrzne i wewnętrzne mogą oddziaływać na kapitał kwasu hialuronowego każdego człowieka, wpływając tym samym na ogólny stan skóry. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej wraz z silnym czynnikiem aktywującym akwaporyny, Power Hyaluronic poprawia hydrodynamikę naturalną skóry.

Lipogen

 

Doskonałe kosmoceutyki znane na całym świecie, doceniane przez kosmetologów oraz pacjentów.

Filozofia marki LIPOGEN opiera się na trzech podstawowych filarach:

oferuje produkty, które odznaczają się bardzo dużą skutecznością dzięki wysokiej zawartości i proporcji substancji czynnych o stężeniu porównywalnym do najwyższej klasy preparatów dermatologicznych.
posiada modularny, usystematyzowany system pielęgnacji, który daje możliwość doboru preparatów według indywidualnych potrzeb skóry.
zapewnienia maksymalne bezpieczeństwo dzięki eliminacji szkodliwych, mogących wywołać podrażnienia substancji konserwujących, tzn. parabenów oraz braku intensywnych środków zapachowych, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne. Preparaty LIPOGEN nie zawierają w swym składzie nie tylko parabenów, ale także olejów silikonowych i olejów mineralnych. Zapewnia to doskonałą tolerancję nawet przy skórach wrażliwych.
Arosha

Arosha ! Daj się zawinąć! Rewelacyjne zabiegi na ciało prosto ze słonecznych Włoch ! Dynamiczny, spersonalizownayi wyjatkowy program dzięki któremy zyskasz utratę kilku centymetów w obwodzie, napięcie skóry i walkę z cellulitem. Arosha opiera się na innowacyjnych formułach gwarantujących optymalne efekty w walce z nidoskonałościami skóry takimi jak np "skórka pomarańczowa" czy zastoje wodne. Bandaże Arosha wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by odpowiadać na specyficzne potrzeby skóry, dając w efekcie bogatą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie walczyć z różnorodnymi niedoskonałościami skóry. Ponieważ w metodzie Arosha nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach. Dla nich dobierane są indywidualne programy pozwalające uzyskać pożądane rezultaty z zachowaniem należytej ostrożności wymaganej przy skórach naczyniowych.
W przypadku osób bez zaznaczonego problemu naczyniowego zabiegi bandażowania to zintensyfikowane procedury niwelujące zróżnicowane problemy ze skórą.
Bandaże Arosha odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.


 

Filorga

Laboratorium Filorga specjalizuje się w komórkowej terapii przeciwstarzeniowej, tworzy preparaty służące do wypełniania zmarszczek, zabiegu mezoterapii oraz peelingi, doceniane przez specjalistów - lekarzy medycyny estetycznej i chirurgów. Filorga to także producent kosmetyków wywodzących się bezpośrednio z medycyny estetycznej.

Francuskie Laboratorium Filorga powstało w 1978 roku w Paryżu. Założycielem marki jest dr Michael Tordjman, pasjonat biologii komórkowej, znany ze znamienitych osiągnięć w dziedzinie medycyny estetycznej. W 2007 roku Laboratorium Filorga stworzyło pierwszą francuską gamę dermokosmetyków inspirowanych dziedziną medycyny estetycznej.

Laboratorium Filorga postrzega pielęgnację skóry w sposób holistyczny jako ochronę komórek przed czynnikami zewnętrznymi przyspieszającymi proces starzenia. Formuły wszystkich preparatów pozwalają skutecznie i kompleksowo spowolnić ten proces oraz niwelować jego objawy.  Celem Laboratorium Filorga jest nieustanne opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie odmładzania, pozwalających zmniejszyć zmarszczki, przywrócić jędrność, blask i gęstość skóry